Search
  • klauslillberg

Kutsu valmentajille ja joukkueenjohtajille!

Seuran kaikille jäsenille tulee pikapuolin tiedote uudesta kaudesta.

Seuran tilanne on muuttunut äkillisesti. Haluamme kutsua Klaukkalan NMKY:n kaikki valmentajat ja joukkueenjohtajat avoimeen keskusteluun johtokunnan kanssa.

Tilaisuudessa keskitytään Klaukkalan NMKY:n toiminnan kehittämiseen.

Tervetuloa keskustelemaan 5.9.2019 klo 18:30 Paikka: Isoniitun koulu

Terveisin KlaNMKY Johtokunta

40 views

Recent Posts

See All

Seurapaitoja tilattavana

Haluatko näyttää tukesi Klaukkalan NMKY :lle ja tilata itsellesi seuran paidan? 29.9 vietetään seurapaitapäivää. Osallistu kampanjaan pukemalla päällesi meidän oma KlaNMKY -paita, ota itsestäsi kuva j

Ohjeistus ottelutilanteisiin

Sarjapelien alkaessa KlaNMKY muistuttaa ottelutapahtumien käytännöistä. Saavu paikalle vain terveenä. Pidä 1-2 metrin turvavälit perhekuntien välillä. Vältä tarpeettomia kontakteja ja ruuhkautumisia o

© 2019-2020 by Klaukkalan NMKY ry