Search
  • toimisto

22.9.2020 18:30 Klaukkalan NMKY Vuosikokous

Tervetuloa mukaan seuran vuosikokoukseen.

Kaikki seuran jäsenet ovat tervetulleita.


Toivomme runsasta osallistumista ja muistakaa ilmoittautukaa mukaan, jotta osataan varautua tarjottaviin.


Kokouksessa käydään läpi edellinen vuosi. Esitellään tulevia suunnitelmia ja valitaan seuran johto kaudelle 2020-21.


Lisätietoja toimisto@klanmky.com


7 views

Recent Posts

See All

Seurapaitoja tilattavana

Haluatko näyttää tukesi Klaukkalan NMKY :lle ja tilata itsellesi seuran paidan? 29.9 vietetään seurapaitapäivää. Osallistu kampanjaan pukemalla päällesi meidän oma KlaNMKY -paita, ota itsestäsi kuva j

Ohjeistus ottelutilanteisiin

Sarjapelien alkaessa KlaNMKY muistuttaa ottelutapahtumien käytännöistä. Saavu paikalle vain terveenä. Pidä 1-2 metrin turvavälit perhekuntien välillä. Vältä tarpeettomia kontakteja ja ruuhkautumisia o

© 2019-2020 by Klaukkalan NMKY ry