Search
  • toimisto

Palojoen iltapäiväkerholle uusi ohjaaja!

Klaukkalan NMKY joutuu valitettavasti lopettamaan Palojoen iltapäiväkerhon toiminnan pyörittämisen omalta osaltaan. Syksyllä oli haasteita kerhon järjestelyissä ja muutamia kerhopäiviä jouduttiin perumaan, kiitos kaikille ymmärryksestä ja hyvästä yhteistyöstä!

Onnellisesti kävikin niin, että Saara Kuisma jatkaa ensi vuonna itsenäisenä yrittäjänä Palojoen kerho-ohjaajana.


Paljon kiitoksia Susannalle syksystä ja toivotamme Saaralle onnea matkaan!

17 views

Recent Posts

See All

KlaNMKY Valokuvaus peruttu 2.-3.10

Seuran valokuvaus 2.-3.10 perutaan ja siirretään tulevaisuuteen. Keusote alueen ja THL suositukset ovat päivittyneet ja Nurmijärven COVID19 tilanne viime päivinä siinä määrin muuttunut, että johtokun

Seurapaitoja tilattavana

Haluatko näyttää tukesi Klaukkalan NMKY :lle ja tilata itsellesi seuran paidan? 29.9 vietetään seurapaitapäivää. Osallistu kampanjaan pukemalla päällesi meidän oma KlaNMKY -paita, ota itsestäsi kuva j

© 2019-2020 by Klaukkalan NMKY ry