Search
  • toimisto

Namikapäivä 2019

NaGetZ kiittää ja kuittaa taas kerran huipusta tapahtumasta, suuri kiitos kaikille Namikapäivän kävijöille!


Vuosittaista Namikapäivää vietettiin 2.11 Klaukkalan koululla. Päivän aikana oli heittokisoja, leikkejä, tanssia, ongintaa ja temppuradalla nähtiin hienoja voltteja. Jokainen varmasti löysi jotain mieleistä herkullisesta buffetista tai grillistä. Tänä vuonna Namikapäivässä järjestettiin myös avoimia treenejä uusille sekä vanhoille pelaajille. Kiitos kaikille rohkeille kokeilijoille!


Haluaisimme kaikki kuulla miten tapahtuma juuri sinun mielestäsi sujui vastaamalla kyselyyn. Samalla voit antaa ideoita ja ajatuksia tulevia tapahtumia varten. Kiitos kun autatte meitä luomaan mukavia tapahtumia myös tulevaisuudessa.

Linkki lyhyeen kyselyyn: https://docs.google.com/…/11Il0vb9uhpklRVZfwUvGimJkfJ…/edit…


Kuvia Namikapäivästä 2019 löytyy täältä https://www.facebook.com/KlaukkalanNMKY/


4 views

Recent Posts

See All

KlaNMKY Valokuvaus peruttu 2.-3.10

Seuran valokuvaus 2.-3.10 perutaan ja siirretään tulevaisuuteen. Keusote alueen ja THL suositukset ovat päivittyneet ja Nurmijärven COVID19 tilanne viime päivinä siinä määrin muuttunut, että johtokun

Seurapaitoja tilattavana

Haluatko näyttää tukesi Klaukkalan NMKY :lle ja tilata itsellesi seuran paidan? 29.9 vietetään seurapaitapäivää. Osallistu kampanjaan pukemalla päällesi meidän oma KlaNMKY -paita, ota itsestäsi kuva j

© 2019-2020 by Klaukkalan NMKY ry