Search
  • klauslillberg

KlaNMKY sääntömääräinen vuosikokous pidettiin 26.9.2019

Updated: Sep 29, 2019

26.9.2019 pidettiin Klaukkalan NMKY:n syyskokous, jossa valittiin johtokunta kaudelle 2019-20.


Kiitoksia kokouksesta, ilahduttavan monta jäsentä oli saapunut paikalle.

Vuosikokous valitsi Sami Mäkisen seuran puheenjohtajaksi seuraavaksi vuodeksi. Johtokunnassa jatkavat Tero Kulha ja Klaus Lillberg. Uusina jäseninä johtokuntaan valittiin Mia Elojärvi, Ari Ahtola ja Saara Kuisma, lisäksi Jani Lavonen valittiin uudelle kaudelle.


Toiminnantarkastajat Ismo Hulmi ja Karo Niuta jatkavat kaudelle 2019-2020 ja varatoiminnantarkastajaksi saimme Kimmo Kaihovaaran.


Uusi johtokunta järjestäytyy 10.10.2019 ja sen jälkeen luvassa lisätietoa.


Mukavaa syksyä kaikille!

Uusi Johtokunta ‍

41 views

Recent Posts

See All

Seurapaitoja tilattavana

Haluatko näyttää tukesi Klaukkalan NMKY :lle ja tilata itsellesi seuran paidan? 29.9 vietetään seurapaitapäivää. Osallistu kampanjaan pukemalla päällesi meidän oma KlaNMKY -paita, ota itsestäsi kuva j

Ohjeistus ottelutilanteisiin

Sarjapelien alkaessa KlaNMKY muistuttaa ottelutapahtumien käytännöistä. Saavu paikalle vain terveenä. Pidä 1-2 metrin turvavälit perhekuntien välillä. Vältä tarpeettomia kontakteja ja ruuhkautumisia o

© 2019-2020 by Klaukkalan NMKY ry